Списък на Събитията

<< Октомври Ноември 2009 Декември >>
<< 2008 Януари  Февруари  Март  Април  Май  Юни  Юли  Август  Септември  Октомври  Ноември  Декември   2010 >>
Wednesday 04 November 2009 at 1730 - Награждаване на участниците в състезанията ,,Паисий Хилендарски" и "Черноризец Храбър"
Публикувано от: katitoy  Категория: Съобщение  За връзка: katito_katz©abv.bg 
Кога: Wednesday 04 November 2009 at 1730 Свършва Wednesday 04 November 2009 at 1830
Местоположение: Русе, в Аулата на Математическа гимназия ,,Баба Тонка"
Награждаването на учениците, участвали в математическото състезание "Черноризец Храбър" ще бъде на 4 ноември от 13:45 часа в Аулата на МГ.
Награждаването на учениците, класирали се от 1-во до 6-то място в математическото състезание "Паисий Хилендарски" ще бъде на 4 ноември от 17:30 часа в Аулата на МГ "Баба Тонка"!

Събития за следващ месец...
Friday 27 November 2009 Есенен турнир "Джон Атанасов " - Шумен
Tuesday 01 December 2009 MANDELBROT II
Saturday 05 December 2009 Коледно състез. по ИТ
Saturday 12 December 2009 Коледно Матем. Състез.
Wednesday 23 December 2009 Сурвакане в МГ
Friday 08 January 2010 MANDELBROT III
Friday 15 January 2010 УчИМИ '2010
Sunday 24 January 2010 Регистрация за Нац. олимпиада по ИТ
Friday 29 January 2010 ЗМС-2010
Tuesday 09 February 2010 MANDELBROT IV


Предстоящи събития

Няма предстоящи събития



Полезни връзки

BezNasilie
МОMН
РУО-Русе
Община Русе
инфо за град Русе


Здравей

Потребител:

Парола:




Помни ме

[ ]


Случайнa снимка

Проект "Ботаническа градина"
Случайнa снимка - Преглед на снимка в оригинални размери
Брой снимки: 2


Онлайн

Гости: 4
Регистрирани: 0
На тази странница: 4
Регистрирани: 1384, най-новият: sil.jordanova

Официален сайт на МГ "Баба Тонка" - 2008