Списък на Събитията

<< Ноември Декември 2009 Януари >>
<< 2008 Януари  Февруари  Март  Април  Май  Юни  Юли  Август  Септември  Октомври  Ноември  Декември   2010 >>
Saturday 12 December 2009 at 1000 - Коледно Матем. Състез.
Публикувано от: katitoy  Категория: Състезание  За връзка: katito_katz©abv.bg 
Кога: Saturday 12 December 2009 at 1000 Свършва Saturday 12 December 2009 at 1200
Местоположение: Русе
Ще се проведе Коледно Математическо Състезание!

Събития за следващ месец...
Wednesday 23 December 2009 Сурвакане в МГ
Friday 08 January 2010 MANDELBROT III
Friday 15 January 2010 УчИМИ '2010
Sunday 24 January 2010 Регистрация за Нац. олимпиада по ИТ
Friday 29 January 2010 ЗМС-2010
Tuesday 09 February 2010 MANDELBROT IV
Wednesday 10 February 2010 Родителска среща
Friday 05 March 2010 Състезание по ИТ в Монтана
Saturday 13 March 2010 Математическа Атака
Saturday 13 March 2010 ИНФОТЕХ


Предстоящи събития

Няма предстоящи събития



Полезни връзки

BezNasilie
МОMН
РУО-Русе
Община Русе
инфо за град Русе


Здравей

Потребител:

Парола:




Помни ме

[ ]


Случайнa снимка

Отбелязване на Хелуин
Случайнa снимка - Преглед на снимка в оригинални размери
Брой снимки: 22


Онлайн

Гости: 4
Регистрирани: 0
На тази странница: 1
Регистрирани: 1384, най-новият: sil.jordanova

Официален сайт на МГ "Баба Тонка" - 2008