Учебен план


от Administrator

Училищен учeбен план за учебната 2013/2014 профил "Математика с интензивно изучаване на аглийски език". За да го видите натиснете тук.

Училищен учeбен план за учебната 2013/2014 профил "Информатика с интензивно изучаване на аглийски език". За да го видите натиснете тук.

Училищен учeбен план за учебната 2013/2014 профил "Биология с интензивно изучаване на аглийски език". За да го видите натиснете тук.

Училищен учебен план за учебната 2013/2014 V-VIII клас. За да го видите натиснете тук.

Паралелки и класни ръководители

V a Йоана Тасева
VІ a Вяра Гунева
VІІ a Тодорка Каменарова
VІІІ a Мирослава Костадинова
VІІІ б Ивета Иванова
VІІІ вАлбена Добрева
VІІІ г Румен Горанов
VІІІ д Росица Радоева
IХ а Росен Чапаров
IХ б Атанаска Йорданова
IХ в Иван Зартов
IХ г Диана Георгиева
IХ д Радостина Симеонова
Х а Евелина Минчева
Х б Наташа Николова
Х в Валя Данчева
Х г Румяна Жекова
Х д Снежана Пенева
ХI а Даниела Цветанова
ХI б Даниела Иванова
ХI в Калина Владова
ХI г Антония Киранова
ХI д Светлана Генчева
ХIІ а Доротея Александрова
ХIІ б Цветана Бакалова
ХIІ в Диана Йорданова
ХIІ г Любка Игнатова
ХIІ д Валентин Билчев
Паралелки с административни отговорници

Миряна Бойкова Иванова
VIа Христина Анатолиева Литова
VIIа Теодор Григоров Недев
VIIIа Александър Миленов Георгиев
VIIIб Елена Юлиянова Йорданова
VIIIв Бояна Ивова Чолакова
VIIIг Андрея Йонков Динев
VIIIд Зорница Миленова Николова
IХа Боряна Христова Йотова
IХб Стефан Иванов Чакъров
IХв Веселин Русев Иванов
IХг Калина Красимирова Кръстева
IХд Маринела Илиева Димитрова
Ха Калоян Емилов Боянов
Хб Мария Николаева Николаева
Хв Денислав Пламенов Иванов
Хг Ивелина Пламенова Славчева
Хд Златка Николова Величкова
ХIа Стилиян Руменов Гаджев
ХIб Слави Николаев Колев
ХIв Павел Димитров Димитров
ХIг Петя Костадинова Костадинова
ХIд Калоян Кирилов Събев
ХІIа Виктория Светлозарова Цанева
ХІIб Боян Христомиров Христов
ХІIв Марио Лъчезаров Николов
ХIІг Гергана Мариянова Рачева
ХІIд Ива Георгиева Великова
Отговорници по кабинети

Каб N Предмет Отговорници
2 химия Светлана Генчева
3 хран.по химия Валентин Билчев
4 химия Валентин Билчев
5 хран.по биология Снежана Пенева
6 биология Радостина Симеонова
7 биология Снежана Пенева
8 руски език Ирина Андонова
9 немски език Любка Игнатова
10 немски език Ася Кулева
13 математика Росен Чапаров
14 математика Евелина Минчева
15 математика Боряна Куюмджиева
16 математика Мирослава Костадинова
17 хранилище по математика Людмил Станков
18 математика Людмил Станков
19 география Цветана Бакалова
20 история Иван Зартов
21 хранилище по история и география Калина Владова
22 информатика Снежана Тодорова
23 информатика Силвия Йорданова
24 информатика Румяна Жекова
25 информатика Донка Симеонова
26 хранилище по информатика Галина Бобева
34 физика Диана Йорданова
35 хранилище по физика Диана Йорданова
36 Физика Даниела Иванова
37 хранилище по БЕЛ, философия и изобр. изкуство Румен Горанов
38 философия Магдалена Желязкова
39 изобр. изкуство Вяра Гунева
40 бълг. език Валя Данчева
41 бълг. език Весела Николова
42 математика Даниела Цветанова
45 бълг. език Доротея Александрова
50 англ. език Росица Радоева
51 англ. езика Ивета Иванова
52 англ. език Наташа Николова
53 хран.по чужди езици Калоян Начев
54 английски език Евелина Танова
55 английски език Е. Симеонова
56 английски език Георги Йорданов
57 английски език Тодорка Каменарова
58 музика и хранилище
Албена Добрева
физкултурен салон и съблекалня I ет. Татяна Пенчева
физкултурен салон II ет. Венета Велчева
фитнес Енчо Василев
хранилище по ФВС и съблекалня II ет. Енчо Василев


Предстоящи събития

Няма предстоящи събития

Полезни връзки

BezNasilie
МОMН
РИО-Русе
Община Русе
инфо за град Русе


Здравей

Потребител:

Парола:




Помни ме

[ ]


Случайнa снимка

Втори Иновационен лагер
Случайнa снимка - Преглед на снимка в оригинални размери
Брой снимки: 20


Онлайн

Гости: 5
Регистрирани: 0
На тази странница: 1
Регистрирани: 1941, най-новият: bgdark99

Официален сайт на МГ "Баба Тонка" - 2008