http://mg-babatonka.bg/~web37_informatics/

Национална олимпиада по ИТ 2008

Национален кръг 16-18 май 2008 г., гр. София

Първа група (5 - 7 клас)

  1. Вероника Емануилова Димитрова, 6 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Елфи и феи", ръководител Г. Бобева
  2. Даниел Мартинов Исов, 5 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Забавна математика", ръководител С. Феимова

Втора група (8 - 12 клас)

  1. Владислав Пламенов Трифонов и Николай Никодимов Сукняров, 12 клас, МГ "Баба Тонка"
    "HIMIX - Химична Лаборатория", ръководител С. Феимова
  2. Милен Милков Минков, 10 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Универсален училищен сайт", ръководител С. Тодорова
  3. Деян Петров Михайлов и Вихрен Коцев Ганев, 11 клас, МГ "Баба Тонка"
    "iT School", ръководител С. Малчева


Областен кръг 23.03.2008 г.

Първа група (5 - 7 клас)

  1. Вероника Емануилова Димитрова, 6 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Елфи и феи", ръководител Г. Бобева - 97 точки
  2. Йоана Цветомирова Анастасова, 5 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Животните в България", ръководител С. Малчева - 96 точки
  3. Даниел Мартинов Исов, 5 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Забавна математика", ръководител С. Феимова - 92 точки
  4. Ина Валентинова Иванова и Десислава Пламенова Жекова, 6 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Животът-такъв, какъвто е", ръководител Г. Бобева - 92 точки
  5. Теодора Тошева Циркова, 5 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Защитени видове растения", ръководител С. Малчева - 90 точки
  6. Стефани Николаева Генкова и Деница Илиянова Дамянова, 6 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Едно приятелство", ръководител Г. Бобева - 88 точки
  7. Мартин Руменов Сьбев, 5 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Слънчевата система", ръководител С. Малчева - 86 точки
  8. Борислав Викториев Чакъров, 5 клас, МГ "Баба Тонка"
    "България", ръководител С. Феимова - 80 точки

Втора група (8 - 12 клас)

  1. Владислав Пламенов Трифонов и Николай Никодимов Сукняров, 12 клас, МГ "Баба Тонка"
    "HIMIX - Химична Лаборатория", ръководител С. Феимова - 99 точки
  2. Милен Милков Минков, 10 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Универсален училищен сайт", ръководител С. Тодорова - 97 точки
  3. Деян Петров Михайлов и Вихрен Коцев Ганев, 11 клас, МГ "Баба Тонка"
    "iT School", ръководител С. Малчева - 95 точки
  4. Александър Ясенов Раданов и Калина Юриева Кандиларова, 10 клас, МГ "Баба Тонка"
    "СМБ-Русе", ръководител С. Малчева - 94 точки
  5. Георги Бисеров Тинчев, 9 клас, МГ "Баба Тонка"
    "ЦУТНТ - Русе", ръководител М. Енева - 74 точки
  6. Петя Николаева Маганджиева и Невена Веселинова Недялкова, 10 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Сексуално и репродуктивно здраве", ръководител С. Тодорова - 74 точки
  7. Борислав Веселинов Георгиев и Борис Михайлов Серафимов, 10 клас, МГ "Баба Тонка"
    "Математика без граници", ръководител Д. Ангелова - 70 точки

Здравей

Потребител:

Парола:




Помни ме

[ ]
Няма събития за този месец.

ПВСЧПСН





12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31





Галерия със снимки

Снимка
Награждаването

Произволна снимка

С помощта на:

e107
PHP
MySQL
Официален сайт на катедра "Информатика и ИТ" при МГ "Баба Тонка" - Русе © 2010